Bir Kbb Profesörü, kulak, burun, boğaz, yüz, baş ve boyun hastalıklarını inceleyen, eğiten ve tedavi eden bir doktordur. Bu özel tıp dalının popüler kısaltması KBB veya kulak, burun ve boğaz uzmanıdır. Her üç terim birbirinin yerine kullanılır. İzmir’de kulak burun veya boğaz ile ilgili bir şikayetiniz olur ise, muhakkak İzmirde en iyi kbb profesörlerinden birisi olan Prof. Dr. Raşit Midilli’ye başvurmalısınız.

Her organ dakiktir, hassastır ve sağlıklı bir vücutta hayati bir rol oynar. Örneğin, iç kulak kemikleri tek bir pirinç tanesi kadar küçük olabilir. Bu nedenle, konuşma, ses, işitme, tatma ve nefes alma gibi işlevleri sürdürmek için ilgili organların tedavisinde son derece uzmanlaşmış eğitim, hassasiyet ve detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Birinci basamak hekimleri, kulak, burun, gırtlak, boğaz, ağız, baş ve boynun sapkın işleyişinden muzdarip hastaları Kbb Profesörüne yönlendirir. Eğer sizinde bu şikayetleriniz var ise, İzmir kbb profesörü Raşit Midilli’nin muayenesine gitmelisiniz.

İzmir Kbb Profesörü Raşit Midilli, kulak, burun, sinüs, gırtlak (ses kutusu), ağız ve boğaz hastalıklarının yanı sıra boyun ve yüz yapılarını teşhis eder, tedavi eder ve yönetir.

İzmir’de En İyi Kbb Profesörü Raşit Midilli Ne Tedavi Eder?

Kulaklar

Bu vücut kısmı kulak burun boğaz uzmanlarının özel bir alanıdır. İşitme kaybı, kulak enfeksiyonları, denge bozuklukları (baş dönmesi), çınlayan kulaklar (kulak çınlaması) ve bazı kranial sinir bozukluklarının hem tıbbi hem de cerrahi tedavilerinde benzersiz bir şekilde eğitilirler. Ayrıca konjenital işitsel bozukluklarla da baş ederler.

Burun

Sinüzit, Amerika'daki en yaygın sağlık şikayetlerinden biridir. İzmir kbb profesörü,  burun boşluğu ve sinüsler alın. Nazal bozukluklar arasında koku, büyüme veya polipler ve sapmış bir septumun neden olduğu problemler bulunur.

Boğaz

İzmir kbb profesörü, ses, konuşma ve yutma güçlüğü de dahil olmak üzere boğaz, gırtlak ve yemek borusu hastalıklarını yönetme konusunda uzmandır.

Baş ve Boyun

Görme, koku alma, duyma, tat alma ve görünümün yüksek duyusal işlevlerinin tümü yüzünde yoğunlaşmıştır. Kulak burun boğaz uzmanları enfeksiyonları, iyi huylu (kanserli olmayan) ve kötü huylu (kanserli) tümörleri, yüz travmasını ve deformiteleri tedavi eder. Bazen hem kozmetik plastik hem de rekonstrüktif cerrahi yaparlar.

İzmir kbb profesörü Raşit Midilli’yi Ne Zaman Ziyaret Etmelisiniz?

KBB uzmanları hem tıpta hem de cerrahide benzersiz bir şekilde eğitilmişlerdir ve kulak, burun, boğaz veya baş / boyun rahatsızlıkları için ameliyat olması gereken hastaları yönlendirmeleri gerekmez. Kapsamlı uygulamalı bakım sağlayabildikleri için bu problemler için uygun doktorlardır.

Eğer sizde de aşağıda belirtilen belirtiler varsa, İzmir Kbb Profesörü Raşit Midilli’ye gitmeniz gerekir:

  • Kulak, burun, boğazda travma veya yaralanma
  • Kulak, burun ve boğazda sinir problemleri
  • Kulak, burun veya boğazda ağrı
  • Baş dönmesi, baş dönmesi veya dengeyi korumada zorluk
  • İşitme bozukluğu veya kaybı

İzmirdeki en iyi kbb profesörlerinden birisi olan Prof. Dr. Raşit Midilli, İzmir kbb profesörüne ihtiyaç duyduğunuz zaman çalabileceğiniz bir kapıdır.

Sizi İzmir kbb profesörü Raşit Midilli’nin muayenesine bekliyoruz.